Тел:+38 097 819 70 60
+38 063 136 35 06
+38 066 414 03 87
+38 068 002 79 10
 
E-mail: info@bstravel.com.ua

 


Выбор валютыКлінінгові послуги - ми прибираємо поки Ви відпочиваєте!
Клінінгові послуги - ми прибираємо поки Ви відпочиваєте!

2016-10-18

Клінінг приміщень у Львові сьогодні є дуже популярним.

Навести чистоту в приміщенні - досить клопітка справа, яка вимагає уваги і працьовитості. Сучасні люди дуже зайняті, частіше у них просто не вистачає часу на прибирання. З допомогою з клінінгової компанії ви швидко наведете чистоту у Вашому приміщенні. Адже, прибирання приміщень - це один з основних пунктів списку переліку послуг таких компаній.

Від якості і чистоти прибирання залежить самопочуття і настрій, всіх, хто знаходиться в даному приміщенні. Прибирання приміщень на дому необхідна для сприятливого клімату. Наприклад, чистота в офісі підвищує працездатність співробітників. Якісне  прибирання приміщень підтримує імідж всієї фірми в очах клієнтів.

Рекомендуємо Вам наводити періодичне або одноразове генеральне прибирання.

Прибирання приміщень у Львові професіоналами - це швидкість виконання роботи, якість і відмінний результат. Таке прибирання призначене як для приміщень громадського призначення, так і для офісів, будинків.

Щоб визначити вартість усього прибирання, співробітники приїжджають за місцем призначення і оцінюють весь обсяг роботи, враховують побажання замовника, обумовлюють всі нюанси і багато іншого, розробляють план роботи і в кінці вже йдеться повна вартість роботи.

Прибирання приміщень включає у вартість прибирання торгових приміщень, офісів та квартир. Прибирання квартир може включати в себе чистку м"яких меблів, миття вікон, чистку  килимів і так далі. Самостійно добитися кришталевої чистоти складно, на це здатні тільки професіонали. За Вашим бажанням, приміщення може бути прибрано одноразово або періодично. Прибирання квартир, офісів, та інших приміщень передбачає прибирання після ремонту, чистка килимових покриттів, штор, підлог будь-якого матеріалу і багато іншого. У чистку приміщень також може входити: чистка техніки, мийка сантехніки, вологе прибирання поверхонь і підлог, винесення сміття.

Наші співробітники мають найсучасніше передове для чищення обладнання, а також новітні засоби побутової хімії, які дозволять здійснити генеральне прибирання приміщень з відмінним результатом.

Запропонований нами Клінінг- це з досвідом відпрацьовані рішення, результат яких Ви тут же побачите. Чистота – гарантія хорошого самопочуття і настрою.


Куда интересно летать зимой?
Египет 2018 - как весело отдохнуть?
Интернет магазин автозапчастей Фиат FIAT
Отдых, который не всем по карману!
Мебель от студии Арон
Йога для беременных!
Испанская недвижимость: выгодные предложения для иностранцев, чтобы снять апартаменты!
Деревянная вагока - лучшая покупка при ремонте
Информационный туристический портал для всех!
Незабываемые поездки с нашими трансферами в Буковель, Ясиня, Драгобрат и перевозки по Карпатам!